Hellloooo, pole ammu kirjutanud, aga üritan teile siia suurema seiga kirjutada mis juhtus eelmine neljapäev (25.11.11)

Algas asi sellega, et hakkasin minema Paide bussijaama kus pidin minema 17.38 bussi peale, et Pärnu saada. Minu üllatuseks kui bussijaamas graafikut vaatasin siis ma ei näinud seda bussi ja helistasin alguses Kristile, et äkki ta saaks netist järgi vaadata, aga nad olid vist Eskus samas ma pole kindel ka. Siis ma helistasin Lillule kes vaatas järgi, et see buss oli tund aega varem tulnud ja kui ma nüüd graafikust vaatasin siis Lillul oli täitsa õigus ja graafik oli ümber tehtud nii et mina seda kuskilt teada ei saanud…… TORE see oli viimane buss mis Pärnu läks. Hakkasin siis tagasi koju minema kui hakkas padukat sadama. Mõtlesin, et hääletaks Pärnu sest mitte mingit soovi polnud edasi Paide jääda. Kuid siis mõtlesin, et äkki Liisa jäi Paide ja kutsun ta välja. Kui Liisa oma telefonni vastu võttis ütles et ta autokooli, aga ma käskisin tal peale seda minu juurest läbi tulla kuna ta plaanis Tallinna minna.

Ma olin kultuuri maja juures kui mind hakkas kummitama liisa vastus “Ma lähen Tallinna.” Peas mitu korda mõtlesin Tallinna……. Tallinna …….. Tallinna ja siis minu hiilgav idee oli temaga sinna kaasa minna. Noo soov oli minu poolne kaasa minna, kuid kui Liisa minu juurde jõudis tegime ühed suitsud ja kui ideest rääkisin oli ta täiesti nõus.

Läksime siis 19.00 bussiga Tallinna. Muidugi selleks, et meie lõbus bussisõit kiiremini läheks võtsin külmikust pooliku LV ja pooliku Aramise bussi kaasa. Liisa ostis pealekaks Dynamidi ja ma segu mahla. Lõpuks kui bussis esimesed joogid tegime siis ma avastasin, et mingi tatt…. titt kole nagu öö ….. koguaeg passis meid ja meie joomist. Muideks seda kuni tallinnasse jõudmiseni. Liisal aga tekkis väike” probleem põiega, sest tal hakkasid juba piisad vist püksi tulema kui me Tallinna piirile jõudsime. Ta küsis mult raha et minna vetsu, siis ma andsin talle kaks euri. Ta jooksis bussist välja ja käskil mul tema asjad tagant järgi tuua. Kui ma tema ja enda asjadega jõudsin wc juurde siis see jooksis R-kioski poole seda 2 eurist vahetama 50 sendisteks kuna tema jutu järgi olevat seal automaat. Ma mõtlesin et kui ta juba raha ära vahetas et lähen hüppan ka wc läbi. Kui mõlemad uste juures olime siis ohoho imet uksed olid lahti. Tõmbasime uksed lahti ja astusime sisse kui meid ees ootas üks tädike kes raha tahtis saada ja tema ei tahtnud 50 senti vaid midagi 30 sendi juures.

Kui ma olin wc välja saanud siis ma hakkasin lugema, et automaat töötab mingi hommikul kella viiest kuni seitsmeni. Hakkasime siis trammiga liikuma kesklinna, et sealt edasi minna bussiga Pelgulinna tema crämpsi juurde (vanaema). Kuid ennem hüppasime veel kiisu marketist läbi kust endale joogid ostsime. Muidugi down müüa müüs mulle L&M blue linki asemel helesinise L&M-i. Olime siis veits aega Liisa juures tegime paar koksi ja liikusime linna poole.

Esimese asjana läksime Plubi, kuna seal oli nii vähe rahvast mõtlesime peale 10 minutit edasi liikuda. Siis me läksime mingisse Iiri pubi moodi kohta ja mõtlesime süüa midagi, kuid tellima minnes öeldi et nad lähvad kümne mintta pärast kinni. Lõpuks siis jõudsime mingisse Taco kohta kust võtsime ühe pizza ja jöhvika cooleri. Cooler sai võetud kuna meil oli viin ja me tahtsime seda juua, aga meil oli kirsi mahl siis pealekas ja seega tahsime midagi punast mida saaksime viina ja kirsiga ikka täita. Pizza saadud ja söödud kogusime sealt manti, üks Heinz ketšupi pudel ja siis palju salvrätte.

Liikusime edasi Nimtasse ja Nimetusse ja ühest neist ma võtsin kaasa tuhatoosi. Siis me käisime veel kohti läbi kuni jõudsime tagasi Plubi ja seal oli olukord ikka sama. Kuid me leidsime Liisa kindad sealt ülesse ja ma võtsin mingi küünla värgi seal. Liikusime edasi Bailasse kust tuli veits imelik muss ja sealt võtsin ma veel ühe küünlaaluse kuid see oli jõhkralt suur. Mingi kella kolme paiku hakkasime juba kodu tagasi minema, aga me võtsime kaasa midagi mida ma siia kirjutada ei saa kahjuks.

Noo see postitus on küll mitme kuu eest teile 😀

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s