Eile panime aluse minu toa remondile siin Paides. Muidugi mis oli väga ebameeldivaks üllatuseks see, et tapeeti jäi puudu mis tähendab lisa mõtlemist ja lisa tööd, aga üld mulje on super. Palju meeldivam on siin olla, kui ennem. Muidugi tunnen kaasa inimestele, kes siis toas peaksid kunagi vana tapeedi maha võtma ja meie mälestusi seina pealt lugema. Eks me kirjutasime mõned mahlased tekstid ja joonistasime mõned mahlased pildid ennem seinale.

Tapeetimine algas juba üsna huvitavalt, kui ma liimi hakkasin veega segama, sest ma olen blond ja minu blondi mõistus on ülekõige 😀 Ma lugesin, et liimile tuleb lisada ainult üks liiter vett kuigi tegelikult pidi lisama kuus liitrit. Hiljem ma selle liimiga siis mässasin, kuna tükke oli seal sees niiiii palju, et ise ka ei usu.

Tapeetimine ise möödus siidrite ja mõne viina koksiga. Üks paan jäi ainult põranda külge kinni, kuid sellegi saime seina nii, et mindagi pole näha 😀

mees tuleb töölt,viskab diivani peale pikali ja hüüab naisele :”too söök lauale” naine vastab mesimagusal häälel:”aga kuhu siis võlusõna jääb??”

Mees vastab :JOOKSUGA!!!!

Muide eile kuulsime Kristiga ühte head laulu Simpsonites 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s