Eile tekkis ootamatus võimalus Triinu ja ta vanematega Tallinna minna. Mingi kella 11 paiku hakkasime Tallinna sõitma. Läksime Kristiine keskusesse kus ma New Yorkerisse sisenedes nägin Vaido Neigasust. Tüüp oli šoppas seal koos oma emaga. Vahepeal kõndisin kaubamajas ringi kui mõtlesin Zara-sse minna ja sealt vaatas mulle otsa Elmayonesa. Kui Triinule läksin rääkima siis ta ei uskunud mind. Elmayonesat läksin talle Zara-sse näitama, aga Vaidoga tekkisid väiksed probleemid, kuna siiberdas seal ringi. Lõpuks Triin lihtsalt kõndis temast mööda ja ma pidin talle mainima, et kõndis Vaidost mööda.

Õhtul läksime siis Mari juurde, kuna tal oli maja täiesti vaba. Hakkasime siis süüa tegema ja jõime natuke alkoholi kõrvale. Söögiks tulid nuudlid maitsestatud karri ja paprika maitseainega millele lisanud punases veinis praetud lihapallid lisatud juurde veel värsket sibulat. Toit tuli hea!

Hakkasime siis õhtul filmi vaatama milleks oli muidugi Paranormal Activity 2 ja teiseks pidi olema The Fourth Kind, kuid me olime liiga läbi selleks kui filmi hakkasime vaatama. Kristin ei julgenud eriti Paranormalit vaadata- liiga õudne tema jaoks.

Seega hommikul hakkasin ma üksi vaatama The Fourth Kindi ja see oli päris hea film. Lõpuks ma ei saanud aru kas see oli päriselt või lavastatud.

Sõidab rekka mööda teed, kui näeb äkki, et eespool tuleb sild, 3m. Rekka kõrgus 4m, aga juba hilja pidurdada ja sõidabki silla alla kinni. Kohale sõidab politsei, kust väljub tähtsa olemisega korravalvur. Käib mitu ringi ümber rekka ning lõpuks viskab käed puusa ja sõnab:

“Noh, jäime kinni, jah?”

Rekkamees vaatab mõtlikult politseinikku ja vastab:

“Ei, teate, vedasin seda silda siin, aga bensiin sai otsa!”

 

Üks kommentaar “Väike reis…..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s