Pean tunnistama tõsiasja, et olen inimene kes hindab filme ja sarju selle järgi mis on selle nimi ja kes seal osalevad. Ammu olen näinud kui Fox Life peal jookseb sari nimega True Blood. Ei pakkunud algul mulle see huvi kuid nüüd kui otsustasin tšekata esimest hooaega ei suuda lõpetada selle vaatamist. Pean tunnistama, et olen True Bloodi hoolik. Mida edasi läheb seda kuradima põnevamaks läheb. Kui Bill sai keppidiili kätte hakkasid intriigid tulema ja Sookie on väga kurjaks muutunud ja oskab olla vihane.

Seoses verega käisin mina eile haiglas oma paistes silmaga. Registratuuris istus mu endise klassiõe ema. Kui mind esimest korda kutsuti hakkas arst tõsist munni mängima. Kurtsin talle, et mul on sellest paistetusest pea valu, aga tema arvas et mul on pohmell! Kes hakkab jooma kui ta antibiootikume tarbib??!!?? Siis võeti mul veenist kaks purgi täit verd, seda oli tunda mu kehas, kuna nõrk oli olla. Plaaster mille nad peale panid tekitas mulle vere valumid. Kraadisid mind ja mul oli 37.2 palavik ja ma pidin minema teise ruumi ootama vereanlüüsi millega läheb tund aega.

Vaatasin ooteruumis Reporterit ja Kaks kanget naabri eri. Masendav on seda teha. Kutsuti tagasi ja viidi kohe lõikusele kuna veri oli korras. Mida nad sealt siis otsisid??!?!?! Igatahes kui tehti ettevalmistusi oli päris jube vaade. Ega iga üks ei laseks silma juurde skalpelle ja süstlaid. Süstiga alustati mis oli MEGA valus ja edasi pandi minu silm kinni ja pead hoiti ka vastu lauda täiest jõust. Siis toimus seal sahkermahker ja järgmine hetk oli see kui mulle öeldi: “Ma panen tilkasid sulle silma, et põletikku ei tekiks.” Aww kui armas, aga tahaks oma silma näha!??!? Ei! Seda mulle ei võimaldatud ja pandi selline vatti kuhi, et pool silma oli kinni kaetud. Igatahes tänaseks olen silma näinud ja pole enam nii valus kui ennem 😀

Advertisements

Üks kommentaar “True Blood.!

  1. Minu maitse jaoks hakkab True Blood juba veidi liiga ulmeliseks ära kiskuma. S.t. ma olen vaatamisega muidugi ka juba kolmanda hooaja lõpus, aga no minu jaoks on küll seda segadust liiga palju ja ikka veel segab veits see, et Sookie ei ole eriti ilus, tark ega veetlev, vaid räägib ja käitub lihtsalt nagu maakas ja meeldib sellest hoolimata ilgelt kõigile.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s