Dillemasid on palju.

Kas minna Paide kooli või jääda Pärnu nüsasse edasi? Kas valin ühe või teise, aga äkki näkkab ka kolmas milles ma küll kahtlen kuna minu vastu huvi tal ilmselgelt pole.

Tänane päev oli üsna veidra algusega, aga tavalise lõpuga.

Päev hakkas sellega kui töölt helistati paar minutit ennem minu ärtukella (see ajab mind üli närv, et nad nii teevad!), et õelda mulle “Helistame kui tulema pead!”. “Suured tänud Eleri 😀 Magasin siis oma unemaailmas edasi kuni helistas Merka. Merka tahtis pooletunni pärast kokku saada, et linna minna. Hakkasin ka siis ennast liigutama ja möödas oli juba tund ja Merka endast elu märki pole andnud. Möödusin mõned hetked kui Merka helistas ja küsis vihase häälega “Pidime ju kokku saama? Vahet pole ma hakkan liikuma” ja juba oli tuut tuut tuut tuut.

Hakkasin siis kohe liikuma kui olin Kadri tänava elektriputka juures, Merkast polnud haisugi. Tegin suitsu ära hakkasin Merka maja poole liikuma ja siis tuli ka tema mulle vaikselt vastu.

Kõndisime vaikselt Tallinna mnt. bussikasse ootasime bussi kuni läksime 10 peale. Istusin ühe inimese koha peale mis oli suht lai, aga Merka oleks minu kõrvale ära mahtunud. Siiski Merka polnud nii väle kui üks mees kes haises ja oli paks. Mul oli tunne et ta lükkab mu bussi seinast läbi ja see oli väga ebameeldiv.

Kui olin bussist maha saanud siis see mehe hais oli mu käe VALLUTANUD ja ma pidin minema Port Arturisse oma kätt pesema, aga seal polnud seepi ega ka kuivatus paberit.

Pidin minema tööle kus sai ka üsna palju nalja, aga see jäägu saladuseks kuna ei tea kas meeldib teistele selle avaldamine 😀

Päev lõppes sellega et sain Silveri ja Mariga kokku Japsis ja rääkisime juttu, aga öösel oli selline äikesetorm et anna minna 😀 Sellist tormi pole ma ennem näinud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s