Lõunafestival:

Meil läks seal vapustavalt. Kuid nüüd alustan siis algusest. Ma ärkasin 5.30-> hullemini ei saaks minna. Ma pidin minema dušši alla, siis ma sain hommikust süüa ja kohvi juua. Minu vedamiseks viis mu isa meid bussikasse ära (Kristini ka) seal ootas meid juba Keithi.

Bussiga me sõitsime Viljandisse. Bussis me tegime lollusi ja magasime, tegelt see on teada värk noorte seas :D. Viljandis me käisime lossi varemetes kuna pidime Loorele tõestama et seal käisime. Kui varemetes oli käidud hakkasime suunama ennast Varstu poole. Muide tee peale jäi mingi Helme varemed (nimes pole päris kindel) ja me käisime Läti ka läbi. Viimati käisin seal mingi viis aastat tagasi.

Varstus tegime oma margid ka täis mõnnalt. Kool oli väga ilus, neil oli isegi batuut võimlas. Meie saime 4 ja 5 klassi klassiruumi. Kui ma netti tahtsin minna nende õpetaja arvutiga siis pidin ma kurvatuse osaliseks saama — hiir ja klaviatuur oli ära võetud. Mina, Keithi ja Kristin ootasime Laura ja tema gängstat mingi üle tunni aja tee ääres.

Kui ülejäänud saabusid siis käisime näidendeid vaatamas ja kui sööma läksime tegime esimest korda oma margi täis. Hakkasime siis tähtsanäoga teiselt esimesele minema ja pöörasime juba paremal olevasse koridori kui järsku Aive küsis ühelt vastulaus olevalt poisilt “Kus teil siin majas söökla on?” Kõik kes selle laua ümber istusid vaatasid meid alguses suu lahti ja ei saanud midagi aru kuni üks ütles “Meil pole siin koolis sööklat, söökla asub Kultuurimajas.” Meil oli kõigil mark maas. Hakkasime siis Kultuurimajja minema. Ma arvan et kui me läinud olime siis nad naersid meie üle:D.

Loorel oli päris hull kuna ta ei söö liha siis ta sai ainult kartulit ja keedetud porgandit süüa. Ma vihkan ise keedetud porgandist kuna see tekitab sellise tunde et ma ei jõua toorest porgandit süüa kuna olen liiga vana 😀

Muidugi mina kui väga hajameelne inimene olen unustasin ma oma kingad maha. Seega kui Loore eelmine aasta oli Kolgas hakkanud poisse sebima Ohmi seadusega siis see aasta Laura arvas et oleks targem sebida kui küsiks kinga numbrit ja kui on sobiv number (minule) siis kas ta neid laenata saaks:D

Ma arvan et te ei viitsi korraga liiga palju lugeda 😀

JÄTKUB……Advertisements

Üks kommentaar “Lõunakast ja muust.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s