Head vastlapäeva ka siis teile kõigile!

Otsustasin alustada tänasest päevast, mis oli üsna mark. Me tegime näitekas täna proovi kus ma pidin olema alukate väel. Ma tean see on nii mark. Ma ei kujutanud ette et ma sellega hakkama saan, aga näed sain.

Eile ma käisin Triinuga Hessis burksi söömas. Mmmmm kui maitsev on juustueine. Kaubamajakal oli midagi meie vastu. Läksime Hessi pidime ootama 5 minta teenindajat. Läksime Seppelässe mulle kindaid ostma, ootasime jälle 5 minta. Noo pole lihtsalt normaalne. Hakkasime Triinuga bussika poole minema, terve tee me jälle häälitsesime. Noo me ei saagi vist suureks. Me läksime buss nr. 16 peale. Selle bussi peal olid mingi kaks väikest vene poissi kes käitusid nagu ajukäänikud. Nad sülitasid ühe vanatädi peale ja kui lõpp peatuses maha läksime siis viskasid nad jääkamaka ühele naisele vastu kukalt.

Hakksime siis liikuma bussijaama bussikasse kuna eesmärk oli saada tallale. Läksime buss nr. 14 peale. Bussi peal oli Kai kellega Triin kohe rääkima hakkas. Kui me Teatri peatusesse jõudsime olime me Triinuga bussi uste ees ja ma ütlesin:

"Kui keegi peale tahab tulla lööme jalaga persse!”

“Ma näitan fakki ja ütlen ‘’Sorry Bob!’’ “ ütles Triin ja näitas fakki kogemata ühele blondile eidele. Kui bussiga olime liikuma hakanud tahtis Triin Kaile lehvitada aga lehvitas kogemata mingile tüdrukule ja kui buss oli silla peal pistsime me oma käed läbi ukse tihendi ja küsisime üksteistelt :” Sa mu kätt näed??” ja nersime.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s