Ikka on kuum teema osadel elu24. Kas see on siis tõesti nii vapustav või lahe et sellest peab rääkima? Noo juu siis.

Igatahes täna arutasime uue kompanii loomisest ja mis oleks kavas. Nimeks tuli Black Ghost Company. Võiks mainida, et parem kui BlaBla aga samas pikem kui BlaBla. Black Ghost Company asutati tegelt eile juba.

Black Ghost Company sünd. 11.02.2010

Kas pole armas?? eks ikka on

Filmidest siis nii palju, et suve alguses või kevade lõpus tuleb üks metsa reid teha. Muide uudiseks see ka et nüüdsest hakkvad videod olema HD kvaliteedis. Kui kindlam värk on siis räägin täpsemalt mis metsa filmis juhtuma hakkab. Kuid loodame, et kevadel hakkame ratastega sõitmas käima ja filmima mis meil seal juhtub. Kaalu duell Kristiniga tuleb raudselt. Kes teab võibolla võtame paar projekti mis BlaBla all ei suutnud eriti ennast tõestada kaasa Black Ghosti.

Muide mu elektrotehnika õps oli pannud õhust ja armastuses nelja. Öelge veel et jeesus ei sündinud õhust ja armastuses. Kõik on võimalik.

La-la la-la la-lah,

wainded up,

my milkshake bring all the boys to the yard………

Eile tuli mulle õde külla. Jaa mul on õde ja kui aus olla siis koguni kaks seda ka et mul on vend. Ma ei teinud eile see tõttu postitust et rääkisime õdedega ja emaga juttu. Vahepeal käis isa ka rääkimas. Jahh mul on ema ja isa ka olemas. Kõik pole mind hülganud ja lastekodu laps ma ka pole, õnneks….või kahjuks.


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s